ďťż REKOM F.U.H. - reklama, druk, laser, folie okienne, sklep bezpiecznabudowa, trikke...... - Reklama

F.U.H. REKOM - REKLAMA

Na samochodach

Na samochodach Reklama na samochodach jest jedną z najtańszych form reklamowania firm -powierzchnia samochodu to praktycznie darmowa powierzchnia reklamowa. Przez swoją mobilność dociera do szerokiej grupy klientów, a zrobiona estetycznie przyciąga uwagę i jest świetną wizytówką firmy.

Więcej…

Banery

Baner

Reklama na banerze czyli materiale podobnym do plandeki samochodu ciężarowego, wykonana poprzez naniesienie na nią nadruku metodą solventową to jeden z najtańszych nośników reklamy. Przy prawidłowym wykonaniu i odpowiednim zamontowaniu jego trwałość sięgająca kilku lat daje rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

Więcej…

Od tablic informacyjnych, kierunkowych, działów, przez tablice promujące producentów i ich wyroby, aż po tymczasowe systemy wystawiennicze. To wszystko zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy przy pomocy najnowszych i tradycyjnych technik reklamowych.

Więcej…

Strzałki kierunkowe, reklamy przydrożne, na budynkach, na ogrodzeniach .... a wszystko po to, aby klient do nas trafił. Reklama zewnętrzna musi charakteryzować  się odpowiednią wytrzymałością na czynniki zewnętrzne: wiatr, deszcz, śnieg i promieniowanie UV.

Więcej…

Internet

Strony www

Dziś reklama w internecie to konieczność.

Na nieposiadanie strony firmowej, przynajmniej w formie wizytówki niewielu z nas może sobie pozwolić. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu rynku stworzymy, wdrożymy i wypozycjonujemy stronę opartą na systemie zarządzania treścią CMS.

Więcej…

Przestrzenna - 3D

Styrodur

Przestrzenne logo, napisy czy też litery dzięki trzeciemu wymiarowi powodują urozmaicenie architektury i kreatywnie wpływają na kształtowanie wizerunku firmy. Reklamy głównie ze styroduru, bo o nich tu mowa mają bardzo niewielki ciężar, mimo nawet bardzo dużych rozmiarów. Pozwala to, zamontować reklamę do ściany bez jej niszczenia. Kleje które używamy pozwolą na wieloletnią ekspozycję reklam nawet na szkle i metalu.

Więcej…

Maszty i flagi

Maszty i flagi

Flagi zawieszone na profesjonalnie wykonanych i zamontowanych masztach podniosą prestiż i wizerunek urzędu, firmy czy też marki. Szczególnie polecamy maszty aluminiowe z ramionami do ekspozycji flagi nawet przy bezwietrznej pogodzie.

Więcej…

Kasetony

Wszędzie tam gdzie warto, aby reklama była widoczna zarówno w dzień jak i w nocy należy zastosować kasetony lub litery świecące. Dzięki zastosowaniu wielu technologii kasetony mogą mieć prawie każdy kształt, a lico płaskie lub wypukłe, do wyboru zostaje również kilka sposobów podświetlenia.

Więcej…

Linki

Przyjazne strony:

www.bezpiecznabudowa.pl
Sklep z tablicami budowlanymi, oznaczeniami informacyjnymi, ostrzegawczymi i BHP.

www.rekom.net.pl
Nasza główna strona startowa.

www.folie.rzeszow.pl
Nasza witryna o wszystkich rodzajach folii okiennych.

www.trikke.rzeszow.pl
Rozbujaj swój świat z trikke - trójkołowym pojazdem carvingowym