ďťż REKOM F.U.H. - reklama, druk, laser, folie okienne, sklep bezpiecznabudowa, trikke...... - Na samochodach

Na samochodach

Na samochodach Reklama na samochodach jest jedną z najtańszych form reklamowania firm -powierzchnia samochodu to praktycznie darmowa powierzchnia reklamowa. Przez swoją mobilność dociera do szerokiej grupy klientów, a zrobiona estetycznie przyciąga uwagę i jest świetną wizytówką firmy.


Nasza firma ma bardzo duże doświadczenie w dziedzinie oklejania samochodów, oferujemy kompleksową obsługę w tym zakresie począwszy od opracowania naszego lub dostarczonego przez klienta projektu graficznego po jego realizację na samochodzie.  
Rozwijamy stale nasze umiejętności i doposażamy naszą firmę w nowoczesne urządzenia, które to pozwalają na spełnianie indywidualnych wymagań klientów.
Zawsze staramy się o utrzymanie wysokiej jakości naszych prac.Sprawia nam dużą satysfakcję, że zadowoleni klienci wracaja do nas z nowymi zamówieniami a także polecają innym kontrahentom. 
Dzięki rozwojowi wielu technik reklamę na aucie możemy wykonać następujacymi metodami:
-wyklejenie folią wycietą ploteroweo, 
-wyklejenie folią solventową, na której można umieścić druk pełnokolorowy a także dodatkowo zabezpieczyć ją laminatem, 
-wyklejenie folią wylewaną, która przeznaczona jest do oklejania pojazdów, charakteryzuje się doskonałymi parametrami w zakresie rozciągania dzięki czemu świetnie kryje trudne  powierzchnie : zderzaki, lusterka, uszczelki,
-wyklejenie okien folią One Way Vision zadrukowaną metodą solventową, folia ta jest perforowana, pozwala na oglądanie nadrukowanego obrazu z zewnątrz, jednocześnie nie zmniejszając widoczności z wnętrza samochodu, 
-reklama na folii magnetycznej wyklejonej drukiem soleventowym, reklama nie niszczy lakieru, folia magnetyczna umożliwia też bardzo łatwy montaż / demontaż reklamy.
Począwszy od dachu, poprzez szyby i całe blaszane nadwozie zrobimy z pojazdu jeżdżącą reklamę.
Zapraszam do oglądnięcia poniżej kilku zdjęć już zrealizowanych projektów: reklama na samochodach ?. począwszy od autobusów, przez auta ciężarowe, dostawcze po osobowe.


Powered by RS Web Solutions

 

 

Jesteś w dziale Reklama Na samochodach

Linki

Przyjazne strony:

www.bezpiecznabudowa.pl
Sklep z tablicami budowlanymi, oznaczeniami informacyjnymi, ostrzegawczymi i BHP.

www.rekom.net.pl
Nasza główna strona startowa.

www.folie.rzeszow.pl
Nasza witryna o wszystkich rodzajach folii okiennych.

www.trikke.rzeszow.pl
Rozbujaj swój świat z trikke - trójkołowym pojazdem carvingowym